25 stycznia 2011

Pirelli naszym sponsorem !

kalendarz Pirelli 84 fot. Uwe Ommer Bahamian - metafora marokańskich wydm ?


   Mamy kolejnego sponsora na wyprawę do Maroka! Jak obrazki same wskazują jest to firma Pirelli, a opony dostarczy  dystrybutor marki, firma  AUTOKOMPLEKS. Firma obiecała dostarczyć nam komplety swoich najlepszych terenowych opon.

   Pirelli poza doskonałymi oponami słynie z produkcji kalendarzy. Te małe dzieła sztuki były tworzone przez najlepszych współczesnych fotografów, topowe modelki,  w zjawiskowych plenerach (między innymi w Maroku). W ostatnich 20 latach dla Pirelli fotografowali tytani fotografii mody i portretu: Herb Ritts, Richard Avedon, Peter Lindbergh, Bruce Weber, Annie Leibovitz, Mario Testino, Patrick Dearchelier to najlepsi z najlepszych. Ostatnią edycje przemilczmy bo zdaje się, że zamiast zatrudnić fotografa wzięli dyktatora mody, mimo to też jest na co popatrzeć.
   Korzystając z okazji nie mogłem się powstrzymać żeby kilku ulubionych zdjęć nie opublikować na naszym blogu, w końcu ma być też o fotografii:

uwaga treść raczej dla pełnoletnich !

Kilka moich ulubionych zdjęć z kalendarzy Pirelli:
Mario Testino


  

Mert Alas & Marcus Piggott Patrick Demarchelier

 

 

Peter Lindbergh

 Herb Ritts 
  
Richard Avedon

 

Bruce Weber
Mizer

3 komentarze:

  1. Łał ale fajne te opony. Czy takie właśnie Wam dostarczą? Tylko żeby w połowie drogi nie uszło z nich powietrze bo je przegrzejecie. Panowie tylko zabierzcie zapasowe dętki i to dużo tych dętek jak na takich fajnych oponach będziecie jeździć bo jeszcze gumę możecie złapać. Powodzenia!!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Pirelli na robocie nie pęka :) A EnduroVoyadzer nie klęka :)

    OdpowiedzUsuń
  3. gumy zapasowe koniecznie jak po takich górkach jeździć będziecie!

    OdpowiedzUsuń